Oferta warsztatu szkolnego

W związku z tym, że nasza kadra i specyfika pracy są dość niezwykłe dla firm cateringowych, możemy sprostać wielu wyzwaniom gastronomicznym, stawianym przez wymagających klientów. Niezależnie od tego czy przygotowujemy przyjęcie dal firm, instytucji publicznych czy klienta indywidualnego zawsze w naszej pracy kierujemy się starą francuską maksymą która mówi: „jeżeli cokolwiek robisz – rób tak, jakbyś robił to dla siebie”.

Nasza oferta będzie dostosowana do Państwa wymagań i możliwości finansowych. Dysponujemy doskonale wyposażonym zapleczem gastronomicznym, dzięki czemu potrawy przez nas przygotowane są nie tylko smaczne i piękne ale przede wszystkim świeże i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości. Szeroka gama potraw jest stale uaktualniana i rozszerzana, gdyż jesteśmy otwarci, słuchamy i uczymy się od naszych klientów. Jeśli nie ma w menu jakiejś potrawy, na której Państwum zależy prosimy o kontaktm a my postaramy się o pozytywne rozwiązanie.

Warsztat Szkolny dysponuje trzema salami bankietowymi: 1 – sala dla ok. 80 osób, 2 i 3 – dla ok. 40 osób każda. W przypadku większej ilości osób prosimy o kontakt.

Sala na 80 osób

Sala na 40 osób